Sprawdź ofertę wózków Caretero Spacer i Navigator

Dzisiaj pragniemy przedstawić wielofunkcyjny wózek Navigator, który przeprowadzi rodziców przez rafy i mielizny polskich chodników oraz spacerówkę Spacer 2017 – opartą na bazie dotychczasowego, dopracowanego modelu Deluxe. Wózek Spacer jeszcze nigdy nie był tak elegancki i gustowny!

Caretero Wózek spacerowy Spacer 2017

Caretero Wózek spacerowy Spacer 2017 przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia do 4 roku życia lub do osiągnięcia 15 kg. Konstrukcja wózka jest bardzo stabilna i zapewnia możliwość długoterminowego korzystania z niego. Prezentuje się on bardzo elegancko. Zapewnia komfort każdemu maluchowi, który będzie w nim przewożony. A to wszystko dlatego, że zostało w nim zastosowanych szereg dogodnych rozwiązań. Chodzi tu przede wszystkim o regulowane oparcie i podnóżek, które można w pełni dostosować do potrzeb dziecka. Maluch będzie siedział w wózku stabilnie, ponieważ będzie przypinany 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa.

Jazda wózkiem będzie komfortowa zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka. Ergonomiczna, piankowa rączka zapewni dobre prowadzenie, a umieszczenie na dużych, amortyzowanych kołach zagwarantuje komfort dziecku. Nie będzie ono odczuwało nierówności terenu. Dodatkowe wyposażenie wózka, w postaci kosza na zakupy i miejsca na kubki powoduje, że korzystanie z niego będzie jeszcze większą przyjemnością. Pojazd będzie bardzo funkcjonalny, co zapewni możliwość korzystania z niego każdego dnia, bez żadnych problemów. Warto stawiać na modele tak dopasowane do potrzeb użytkowników.

Caretero Wózek wielofunkcyjny Navigator

Caretero Wózek wielofunkcyjny Navigator przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych chwil ich życia aż do osiągniecia 4 lat lub 15 kg wagi. Jego aluminiowa rama sprawia, że jest lekki i bardzo dobrze się prowadzi. Został wyposażony w piankowe koła, które amortyzują wszelkie nierówności terenu. Maluszek nie będzie ich odczuwał. Wózek w pełni dostosowuje się do potrzeb dziecka. Regulacji podlega siedzisko oraz oparcie, które można ustawić tak, aby maluch mógł zdrzemnąć się podczas spaceru. Zapewni to odpowiedni komfort.

Wózek może pełnić dwie funkcje: gondoli oraz spacerówki. Jest możliwość ustawienia siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wnętrze wózka jest bardzo przytulne. W związku z tym, dziecko spędzi tam niezwykle przyjemny czas. Rodzice będą zadowoleni z prowadzenia pojazdu, ponieważ został wyposażony w wygodną rączkę, którą można sterować przy użyciu jednej ręki. Wózek prezentuje się w bardzo atrakcyjny sposób. Jest stylowy i elegancki. Spodoba się każdemu. Dziecko będzie czuło się w nim dobrze i bezpiecznie, dzięki przypięciu przy użyciu 5-punktowych pasów bezpieczeństwa. Dodatkowym zabezpieczeniem jest system niepozwalający na samoistne złożenie wózka. Model Navigator odpowie na wszystkie Wasze potrzeby.