Zobacz ofertę doskonałych aut na akumulator od Toyz!

Każdy maluch rozwija się poprzez obserwację i naśladowanie rodziców, stąd też nic dziwnego, że dzieci marzą o własnym pojeździe. Chciałyby tak jak rodzice prowadzić swoje auto, ucząc się w ten sposób umiejętności manualnych. Toyz by Caretero oferuje idealne rozwiązanie – pojazdy dla dzieci na akumulator, które są dostosowane do wieku i możliwości maluchów.

Samochód Toyz Patrol

Toyz Samochód dla dzieci Patrol red to propozycja, z której zadowolone będą dzieci między 3 a 7 rokiem życia lub do osiągniecia 30 kg. Realizuje marzenie dziecka o posiadaniu własnego pojazdu terenowego do patrolowania okolicy. Dziecko podczas spaceru w parku poczuje się jak prawdziwy stróż i obrońca. Będzie patrolował okolice niczym prawdziwy policjant. Taka rola na pewno będzie mu odpowiadała. Twoje dziecko może samodzielnie sterować pojazdem, ale Ty również możesz mieć nad nim kontrolę. Służy do tego pilot. Przyda się on szczególnie na początku, gdy dziecko jest jeszcze małe i nie ma dostatecznych umiejętności pozwalających na sterowanie pojazdem.

Samochód Patrol daje możliwość długiej zabawy na jednym naładowaniu, dzięki dwóm 6-watowym akumulatorom, a także wyjątkowo mocnemu podwójnemu silnikowi. Samochód został wyposażony w dwie prędkości poruszania się, zarówno do przodu, jak i do tyłu. Posiada kolorowe światła LED, które zapewnią dziecku widoczność i sprawią, że poczuje się jak za sterami prawdziwego samochodu. Na wyposażeniu pojazdu znajduje się kierownica z klaksonem i melodyjkami, a także panel multimedialny z wejściem na odtwarzacz mp3. Zabawa tym pojazdem dla każdego dziecka będzie przednia.

Samochód Toyz Commander

Toyz Samochód dla dzieci Commander został przygotowany z myślą o dzieciach miedzy 3 a 7 rokiem życia lub do osiągnięcia 35 kg wagi. Pozwala zrealizować marzenie Twojego dziecka o posiadaniu luksusowego pojazdu w wersji suv. Dziecko będzie oczarowane eleganckim wyglądem pojazdu, wyposażonego w światła LED, kierownicę z klaksonem i melodyjkami, a także otwierane drzwi. Samochód jest w stanie poruszać się nawet po trudnym terenie, co pozwoli na nieograniczona zabawę w dowolnym miejscu.

Rodzice nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo dziecka. W początkowej fazie, gdy maluch nie będzie jeszcze czuł się pewnie za kierownicą, mogą sterować pojazdem przy użyciu pilota. Następnie dziecko, gdy dojdzie do wprawy będzie mogło samo już poruszać się samochodem po alejkach parkowych czy innym terenie. Samochód jest w stanie poruszać się w dwóch prędkościach, w tym do tyłu i do przodu. Dzięki obecności dwóch akumulatorowych silników, pojazd ma sporą moc i zapewnia możliwość długiej zabawy na jednym naładowaniu. Niczego więcej dziecku do szczęścia nie będzie potrzeba, jeżeli będzie posiadaczem samochodu Commander. Warto spełnić marzenie malucha o posiadaniu tego wyjątkowo pojazdu. Zwiększy to jego chęć spędzania czasu na świeżym powietrzu.