Radosne baraszkowanie z nowym kojcem Traveler od Caretero!

Traveler to nowy kojec dający dziecku mnóstwo przestrzeni do radosnego spędzania czasu i zabawy o wymiarach 100x100cm. Złożony zajmuje niewiele miejsca.

Kojec turystyczny Traveler

Caretero Kojec turystyczny Traveler beżowy to rozwiązanie, które zapewnia dziecku dużą przestrzeń do zabawy. Przeznaczony jest dla maluchów od momentu ich narodzin do osiągnięcia 4 roku życia lub 15 kg wagi. Jego wymiaru to 100×100, czyli naprawdę spore. Po złożeniu kojec zajmuje jednak bardzo mało miejsca, co przyczyni się do możliwości jego transportu. Można będzie go zabrać ze sobą w każdą podróż. Do zestawu dołączona jest torba, która zabezpieczy sprzęt przez zniszczeniem i zabrudzeniem.

Kojec został wyposażony w miękki materac, który zapewni wygodę dziecku podczas zabawy. Większe dzieci mogą dostawać się do jego wnętrza specjalnymi drzwiczkami zamykanymi na zamek błyskawiczny. Pozwoli to na swobodne korzystania z przestrzeni do zabawy. Rodzice nie będą mieli żadnych problemów ze złożeniem i rozłożeniem kojca, ponieważ wszystko odbywa się w bardzo intuicyjny sposób. Konstrukcja urządzenia jest bardzo stabilna. Dzięki temu, rodzice nie muszą obawiać się, że maluchowi coś złego stanie się w związku z zabawą w tym właśnie miejscu. Kojec otrzymał wszelkie homologacje oraz certyfikaty potwierdzające jego wysoką jakość i niezawodność działania. Warto na wyjazdy zabierać dla dziecka sprzęt gwarantujący mu miejsce do zabawy.