Akcesoria do PlayStation 4 – co warto kupić? jak wybrać?

Konsola Sony PS4 pozwala na grę, jeżeli mamy do dyspozycji gamepada oraz samą konsolę. W sprzedaży dostępnych jest jednak wiele dodatków, dzięki którym gra na takim urządzeniu może być jeszcze bardziej przyjemna.

Przede wszystkim istotne jest, aby mieć do dyspozycji dobry pad. Dzięki temu granie w różne gry będzie jak najbardziej możliwe i umożliwi prowadzenie różnego rodzaju rozgrywek. Umieszczone na nim klawisze powinny być funkcjonalne oraz wykonane starannie. Dzięki temu można będzie z nich korzystać w wyjątkowo dobry sposób. Dostępnych jest wiele kontrolerów o nowoczesnych funkcjach, które pozwalają na w pełni interaktywną grę. Na pewno takie rozwiązanie może być bardzo korzystne i komfortowe. W gamepadzie znajduje się również niewielki głośnik, który jest wykorzystywany w niektórych grach.

Przydatna jest również kamera z mikrofonem, która pozwala na nagrywanie filmów wraz z dźwiękiem w ramach transmitowanej gry. Zdecydowanie takie rozwiązanie może być naprawdę bardzo ciekawe. Ponadto, z przy pomocy takiej kamery można również sterować menu i kontrolować przebieg gry, co będzie sporym ułatwieniem. Nagrania wykonane przy użyciu kamery od Playstation można poddawać obróbce i edycji. Wszystko to jest możliwe za sprawą aplikacji SHAREfactory.

Dodatkiem do PS4 jest również kierownica, która pozwoli na idealne przeżywanie gier polegających na wyścigach. Można będzie poczuć się jak za sterowani prawdziwego samochodu, co może okazać się bardzo ciekawym przeżyciem i niezwykle interesującym rozwiązaniem. Na pewno ubarwi to grę, która stanie się jeszcze bardziej pasjonująca.

Zakup kierownicy do PS4 to konieczność w przypadku rozgrywek samochodowych, wyścigowych i tym podobnych. Obecnie w sprzedaży licencjonowanej jest dostępnych kilka modeli kierownicy dla graczy, a także specjalnie zaprojektowany fotel dla gracza-kierowcy.

Warto wyposażyć się w wyżej wymienione dodatki. Na pewno przyjemność z gry będzie mogła być dzięki temu dużo większa. Będziemy zadowoleni z efektów, jakie uda się w takiej sytuacji uzyskać.

więcej znajdziesz w sklepie techsat24.pl